tel. +48 61 81 87 550

Piękno jest w Tobie

Prestiżowa nagroda dla dr n. med. Jerzego Kolasińskiego

Umysł i ciało- psychoterapia zaburzeń psychosomatycznych

Na początku czerwca 2018 roku odbyła się VI Konferencja naukowo-szkoleniowa organizowana przez Wrocławski Instytut Psychoterapii pt. “Umysł i ciało- psychoterapia zaburzeń psychosomatycznych” . Wzięła w niej udział psychoterapeutka i psycholog pracująca na co dzień w Klinice Kolasiński-Dominika Kolasińska- Szutnik. Konferencja składała się z wykładów prowadzonych głównie przez lekarzy na temat problemów kardiologicznych, pokarmowych oraz seksualnych rozwijających  się na podłożu psychologicznym.

Umysł i ciało- psychoterapia zaburzeń psychosomatycznych

Dwa kolejne dni seminarium poprowadził dr Arno Remmers z Niemiec dzieląc się swoim bogatym doświadczeniem w pracy z pacjentami z zaburzeniami psychosomatycznymi. Praktykując jako lekarz i psychoterapeuta, Arno Remmers ma niepowtarzalną okazję łączyć wiedzę medyczną z psychoterapeutyczną,  by skuteczniej pomagać swoim pacjentom.

Przy okazji przypominamy, że jeśli doświadczacie Państwo trudności związanych np. z przeżywaniem stresu, serdecznie zapraszamy na konsultację z psychologiem. Więcej informacji znajduje się tutaj: Psychoterapia

Umysł i ciało- psychoterapia zaburzeń psychosomatycznych

Źródło zdjęć: Wrocławski Instytut Psychoterapii