tel. +48 61 81 87 550

Piękno jest w Tobie

Prestiżowa nagroda dla dr n. med. Jerzego Kolasińskiego

Personel

Zapraszamy do zapoznania się z personelem Kliniki oraz specjalistami, którzy prowadzą u nas praktyki lekarskie:

 

wideo
Jak wygląda dobór personelu w Klinice Kolasiński?

 

 

wideo
Relacje między pracownikami w Klinice Kolasiński

 

Dr n. med. Jerzy Kolasiński

Dr n. med. Jerzy Kolasiński

Dr med. Jerzy Kolasiński – absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Jest specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i EstetycznejAmerican Academy of Cosmetic Surgery, oraz International Society of Aesthetic Plastic Surgery. Założyciel, właściciel i dyrektor Kliniki Kolasiński – Hair Clinic Poznań.

W latach 1980-1992 pracował na oddziale chirurgicznym Szpitala im. Franciszka Raszei w Poznaniu.

Dr Kolasiński jest aktywnym członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów (International Society of Hair Restoration Surgery), a w latach 2005 – 2011 był członkiem zarządu ISHRS. W latach 2000-2002 był wiceprezydentem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów (European Society of Hair Restoration Surgery). W latach 2000-2004 był Prezesem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów. W latach 2005-2011 był członkiem Zarządu International Society of Hair Restoration Surgery. Od 2017 roku jest członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

W ciągu 34 lat swojej praktyki wykonał tysiące operacji z zakresu chirurgii estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Dr Kolasiński to autor ponad 200 artykułów i wystąpień poświęconych chirurgii odtwórczej włosów i chirurgii estetycznej. Prowadził kursy w American Academy of Cosmetic Surgery, International Society of Hair Restoration Surgery oraz International Society of Aesthetic Plastic Surgery.

Dr Kolasiński jest organizatorem konferencji i szkoleń z dziedziny chirurgii estetycznej i medycyny Anti-Aging zarówno w Polsce jak i za granicą. Był odpowiedzialny za organizację i program największych w świecie warsztatów FUE IMMERSION poświęconych najnowszym technikom przeszczepu włosów zorganizowanych w Polanicy Zdrój w dniach 1-2 października 2017r.

W grudniu 2011 Dr Jerzy Kolasiński został laureatem XII edycji konkursu: „Sukces Roku 2011 w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” organizowanego przez wydawnictwo Termedia otrzymując tytuł Menedżera Roku w Ochronie Zdrowia w kategorii NZOZ.

W roku 2013 został uhonorowany tytułem Fellow of The International Society of Hair Restoration Surgery przyznawanym najlepszym chirurgom wykonującym zabiegi przeszczepu włosów. W 2018 jako pierwszy Polak otrzymał prestiżową nagrodę Platinum Follicle Award przyznawaną za znaczący wkład w rozwój i dokonania w dziedzinie nauki oraz edukacji na rzecz International Society of Hair Restoration Surgery. Nagroda jest zwieńczeniem 34-letniej pracy dr Kolasińskiego w obszarze chirurgii odtwórczej włosów. Od kwietnia 2019 dr Kolasiński jest Przewodniczącym Komisji Programu Pro Bono podlegającemu International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS).

We wrześniu 2020 roku otrzymał prestiżową nagrodę „The Best Case Report – Gold PAPER” przyznawaną przez największy journal chirurgii plastycznej na świecie Plastic and Reconstructive Surgery Global Open. Nagroda została przyznana za jego publikację pt.:” Total Breast Reconstruction with Fat Grafting Combined with Internal Tissue Expansion” , a praca dotyczyła nowatorskiego sposobu rekonstrukcji piersi przy użyciu własnej tkanki tłuszczowej, która pozwoliła na uzyskanie pełnowartościowej piersi.

Od 1972 roku uprawia szybownictwo. Był wielokrotnie reprezentantem Polski i członkiem kadry narodowej. W roku 2000 zdobył tytuł Mistrza Polski, a w kolejnych latach był trzykrotnie wicemistrzem Polski. Dwukrotnie ustanowił rekord Polski. W roku 2012 jako ósmy z Polaków wykonał przelot na trasie trójkąta 1000 km. W latach 1996-2003 był kapitanem szybowcowej reprezentacji Polski. W roku 1999 został uhonorowany przez Aeroklub Polski Medalem im. Czesława Tańskiego. W roku 2012 Międzynarodowa Federacja Lotnicza FAI przyznała mu Dyplom im. Paula Tissandiera w dowód uznania za zaangażowanie w rozwój lotnictwa sportowego.

W swojej pracy najbardziej ceni sobie profesjonalizm i dobry kontakt z Pacjentem, a w życiu osobistym jest dla niego ważna Rodzina

Dr Jerzy Kolasiński - stowarzyszenia

Mgr Aneta Kowal

mgr Aneta Kowal

Dyrektor Kliniki. Odpowiada za sprawy administracyjne i finansowe. W pracy niezmiernie sumienna i skrupulatna. Mimo wielu obowiązków, pełna łagodności i spokoju. Z wykształcenia magister pielęgniarstwa, pracowała na dużym oddziale chirurgii ogólnej szpitala im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Ukończyła studia w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Połączenie ogromnego doświadczenia w pracy z pacjentami z wykształceniem socjologicznym i administracyjnym, stworzyło Osobę doskonale przygotowaną do kierowania jednostką medyczną takiego wymiaru jak Klinika Kolasiński. Śmiało można powiedzieć, że jest jednym z filarów naszej Kliniki.

Dr n. med. Małgorzata Kolenda

Dr n. med. Małgorzata Kolenda

Absolwentka Akademii Medycznej (obecnie Uniwersytetu Medycznego) w Poznaniu w 1995 roku. Specjalista chirurgii ogólnej I i II stopnia współpracujący z Kliniką Kolasiński od 1994 roku. Swoje doświadczenie w zakresie chirurgii ogólnej zdobywała w oddziale chirurgicznym Szpitala im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Natomiast specjalizację z chirurgii plastycznej uzyskała po kilkuletnim szkoleniu w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Szpitalu Uniwersyteckim im. Jurasza w Bydgoszczy.

W swojej praktyce wykonała bardzo wiele zabiegów z dziedziny chirurgii estetycznej i rekonstrukcyjnej. Posiada ogromne doświadczenie w zakresie zabiegów przeszczepu włosów, stosując najnowsze techniki, takie jak metoda FUE i BHT. Odbyła liczne szkolenia w Polsce, Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych z zakresu chirurgii odtwórczej włosów, chirurgii piersi i chirurgii estetycznej twarzy.

Autorka i współautorka wielu prac wygłoszonych i opublikowanych w renomowanych czasopismach polskich i zagranicznych poświęconych tematyce chirurgii odtwórczej włosów i chirurgii estetycznej. Jest współautorem podręcznika PZWL Chirurgia Plastyczna wydanego w 2019 roku.

Założyciel i obecny Prezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów (PSHRS – Polish Society of Hair Restoration Surgery), członek International Society of Hair Restoration Surgery. W roku 2013 uhonorowana tytułem Fellow of ISHRS przyznawanym najlepszym chirurgom wykonującym zabiegi przeszczepów włosów na świecie.

Poza tym członek zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS) oraz International Federation for Adipose Therapeutics and Science (IFATS).

Dr Jerzy Kolasiński - stowarzyszenia

Prof. hab. med. Marek Napiontek

Prof. hab. med. Marek NapiontekSpecjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Autor kilkudziesięciu prac naukowych opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, European Pediatric Orthopaedic Society oraz Societe Internationale de Chirurgie Orthopedique et de Traumatologie. Od wielu lat współpracuje z Kliniką Kolasiński specjalizując się w zabiegach ortopedycznych u dzieci z wadami stóp i z porażeniem mózgowym.

Więcej informacji: www.ortop.com.pl

Dr n. med. Anna Modelska – Ziółkiewicz

Dr n. med. Anna Modelska – ZiółkiewiczSpecjalista chorób wewnętrznych. Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu. Szkolenie podyplomowe odbyła na Uniwersytecie Medycznym Tomasza Jeffersona w Filadelfii, w Stanach Zjednoczonych. Głównym tematem jej zainteresowań jest otyłość, gospodarka, zaburzenia produkcji i suplementacji DHEA oraz profilaktyka zdrowotna.

Z Kliniką Kolasiński współpracuje od 2002 roku. Aktywnie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach poświęconych tematyce medycyny anti-aging. Pełni funkcję Prezesa Polskiego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging oraz członka zarządu Europejskiego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging. Niezmiernie kompetentna. Szczególnie koncentruje się na zagadnieniach związanych z medycyną przeciwstarzeniową. Jest pionierką medycyny prewencyjnej adresowanej do mężczyzn w okresie andropauzy. Znaczną grupę jej pacjentów stanowią kobiety cierpiące na spowodowaną różnymi czynnikami utratę włosów. W tym względzie ściśle współpracuje z działem trychologii naszej Kliniki. Niezmiernie kompetentna i ciepła w kontakcie z pacjentami.

Lek. med. Andrzej Bielecki – specjalista chirurgii plastycznej

Lek. med. Andrzej Bielecki – specjalista chirurgii plastycznejDoktor Andrzej Bielecki ukończył Akademię Medyczną w Poznaniu w roku 1981. Egzamin specjalizacyjny z zakresu Chirurgii Plastycznej zdał w roku 1989. W swojej karierze zawodowej odbył szereg staży w ośrodkach chirurgii plastycznej w Polanicy Zdrój, Warszawie, Wrocławiu, Lyonie, Dusseldorfie i Jenie. Współpracuje z Kliniką Kolasiński od lat 90-tych i wykonał tu kilkaset operacji z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Dr Andrzej Bielecki był nauczycielem i mentorem wielu pokoleń chirurgów. Wśród całej gamy zabiegów przez Niego wykonywanych szczególne miejsce zajmują operacje korekcyjne z zakresu chirurgii twarzowo-szczękowej, wśród których czołowe miejsce zajmują operacje korekcyjne nosa.

Dr n. med. Paulina Kubasik

Paulina Kubasik

Paulina Kubasik – specjalista w dziedzinie dermatologii i wenerologii, absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W trakcie studiów uczestniczyła także w półrocznym stypendium na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie. Specjalizuje się w niechirurgicznych metodach odtwórczych włosów. W latach 2014-2016 w Klinice Kolasiński pod okiem prof. dr hab. Zygmunta Adamskiego prowadziła badania oceniające skuteczność leczenia łysienia androgenowego za pomocą osocza bogatopłytkowego (PRP) oraz światła LED, których wyniki stanowiły podstawę jej pracy doktorskiej. W latach 2015-2017 wykładowca Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku Estetyka Twarzy.

Pasjonatka swojego zawodu. Czynnie uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach dermatologii estetycznej.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Dr n. med. Wojciech Zieliński

Wojciech ZielińskiSpecjalista chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej. Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu, którą ukończył w roku 1980. Posiada ogromne doświadczenie w chirurgii naczyniowej i ogólnej. Od 29 lat wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej, w tym szczególne miejsce zajmują przeszczepy włosów. Można śmiało powiedzieć, że jest jednym z pionierów tej dziedziny w Polsce.  To autor wielu prac naukowych i wystąpień na zjazdach medycznych w Polsce i za granicą. Lekarz z powołania, kontynuator tradycji rodzinnych w tym zawodzie. Niezmiernie oddany swym pacjentom.

Mgr Katarzyna Wróblewska-Kończalik

Katarzyna Wróblewska-Kończalik

Trycholog, który cały czas podnosi swoje kompetencje w trakcie szkoleń i konferencji. Dotychczas ukończyła szkolenie I-go stopnia ISAT uzyskując tytuł asystenta trychologa, a następnie szkolenie I-go stopnia Kompendium Trychologii Medycznej otrzymując tytuł analityka-diagnosty trychologii medycznej. Wiedzę i umiejętności praktyczne zdobyła współpracując z panią Kingą Esterą Jach-Skrzypczak.

We wrześniu 2016 roku uczestniczyła w I Międzynarodowej Konferencji ISAT w Warszawie. W październiku 2017 roku była prelegentem na międzynarodowym kongresie ISHRS 25Th World Congress w Pradze, gdzie zaprezentowała temat „A New Perspective for Assistants”. Na IV Ogólnopolskim Kongresie Kosmetologii Estetycznej w Warszawie w październiku 2017 roku przedstawiała uczestnikom prelekcję pt.: „Wyzwania w trychologii- rola trychologa w zespole interdyscyplinarnym leczenia łysienia”.

W marcu 2018 roku brała udział w 1ST World Congress of Trichoscopy and Symposium All About Hair&Nalils w Warszawie.

Obecnie jest odpowiedzialna za stronę merytoryczną szkoleń z zakresu trychologii organizowanych przez Klinikę.

Jest w trakcie pisania pracy doktorskiej z zakresu trichologii.

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na wydziale biologii oraz Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na Wydziale Nauk o Zdrowiu, na kierunku pielęgniarstwo.

Dodatkowo, pielęgniarka anestezjologiczna i stały członek zespołu anestezjologicznego. Razem z lekarzem jest odpowiedzialna za przygotowanie pacjenta do znieczulenia ogólnego, asystę podczas anestezji i opiekę nad pacjentem do czasu pełnego wybudzenia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w oddziale intensywnej terapii oraz na bloku operacyjnym SPSK 1 PUM w Policach oraz Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu.

Niezmiernie odpowiedzialna i skrupulatna w swojej pracy. Cechuje ją szczególna łagodność w kontaktach z pacjentami, którym poświęca bardzo dużo uwagi.

Lek. med. Iwona Lemańska

Lek. med. Iwona LemańskaAbsolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Jest specjalistą z ginekologii i położnictwa od 1993r. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Ginekologicznym SP ZOZ MSW w Poznaniu im. Prof. L. Bierkowskiego oraz w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym UM w Poznaniu na ul. Polnej. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Uczestniczyła w licznych szkoleniach naukowych z zakresu ginekologii operacyjnej i plastycznej, ultrasonografii ginekologicznej, endokrynologii, menopauzy, kolposkopii. Uzyskała Świadectwo Umiejętności i Certyfikat Sekcji Ultrasonografii PTG do wykonywania badań ultrasonograficznych w zakresie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie zabiegów ginekologii operacyjnej.

Mgr Dominika Kolasińska

Dominika KolasińskaMagister psychologii, certyfikowany psychoterapeuta Gestalt (PTPG, ECP). Studia z psychologii klinicznej ukończyła na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a 4-letnie studia z zakresu psychoterapii w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Absolwentka kilkuset godzin szkoleń z zakresu teorii i praktyki psychoterapii w nurcie Analizy Transakcyjnej. Staże zawodowe odbywała w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, oraz w szpitalu psychiatrycznym im. Paula Giraud w Villejuif we Francji. Jest także absolwentką studiów podyplomowych „Trener biznesu”, a swoją wiedzę wykorzystuje podczas prowadzenia szkoleń oraz zajęć dydaktycznych z zakresu psychologii na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Poznaniu. Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa oraz Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu. Przez cztery lata pracowała jako terapeuta w Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień Stowarzyszenia MONAR.

Od 2008 roku prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną, w ramach której pracuje z osobami dorosłymi i nastolatkami. W swojej pracy koncentruje się na budowaniu kontaktu z Klientem i towarzyszeniu mu rozwiązywaniu trudności, które przeszkadzają w osiągnięciu satysfakcji w życiu. Współpracuje z osobami, które zgłaszają się z rozmaitymi problemami, wychodząc z założenia, że najbardziej lecząca jest relacja psychoterapeutyczna pomiędzy Klientem a profesjonalistą. Pracuje w podejściu humanistycznym, pełnym szacunku dla człowieka, uznając, że każdy jest zdolny do autonomii i szczęśliwego życia. Od 2018 roku należy do zespołu psychoterapeutycznego Kliniki Jednostka-Para-Rodzina na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu.

W Klinice Kolasiński prowadzi konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię. Zajmuje się zagadnieniami związanymi przede wszystkim z medycyną psychosomatyczną oraz z psychologicznymi aspektami chirurgii estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Lek. med. Elżbieta Michalska

Lek. med. Elżbieta MichalskaAbsolwentka Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu z roku 1979. W latach 1980-1997 starszy asystent Instytutu Radiologii AM w Poznaniu. Specjalizację II stopnia w zakresie rentgenodiagnostyki uzyskała w 1989 r. Od 1998 r. objęła stanowisko kierownika Zakładu Radiologii w Poznańskim Ośrodku Specjalistycznym Usług Medycznych. W latach 1991-1992 odbyła szkolenia w zakresie radiologii i mammografii w szpitalu kantonalnym w Szwajcarii. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach oraz zjazdach w zakresie rentgenodiagnostyki. Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego – wieloletni członek zarządu i skarbnik. Od wielu lat specjalizuje się w diagnostyce mammograficznej i ultrasonograficznej oraz badaniach piersi implantowanych.

Lek. med. Jacek Lipiński

Lek. med. Jacek LipińskiSpecjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. W 2000 r ukończył Akademię Medyczną w Poznaniu. Egzamin specjalizacyjny zdał w 2008 r. Wykonuje zabiegi artroskopii kolana, w tym rekonstrukcji więzadeł, endoprotezoplastyki stawów biodrowych i kolanowych, operacje ręki(zespół cieśni kanału nadgarstka, palec trzaskający, usunięcie ganglionu) oraz zabiegi zespalania złamań w obrębie kończyn górnych i dolnych. Zajmuje się również badaniem Usg stawów biodrowych u noworodków i niemowląt. Szkolił się m.in. w Clinique Chirurgicale Victor Hugo w Paryżu oraz w Reinier de Graaf Gasthusl w Delft pod Amsterdamem. Uczestnik licznych kursów i sympozjów w kraju i za
granicą.

Dr n. med. Szymon Kołacz

Dr n. med. Szymon KołaczAbsolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej współpracujący z Kliniką Kolasiński i Dubai London Clinic and Hospital w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Poprzednio związany ze szpitalem Mediclinic w Abu Zabi oraz Kliniką Chirurgii Plastycznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, gdzie również ukończył staż specjalizacyjny w 2015 roku.

Swoje dodatkowe doświadczenie zawodowe z zakresu chirurgii estetycznej zdobywał m.in. Instytucie Chirurgii Plastycznej Dr Javiera De Benito w Barcelonie oraz Akademikliniken w Sztokholmie. W 2018 roku obronił pracę doktorską z zakresu obrazowania ukrwienia płatów tkankowych w chirurgii rekonstrukcyjnej. Autor i współautor licznych prac naukowych z zakresu chirurgii plastycznej. Uczestnik ogólnokrajowych konferencji oraz zagranicznych praktyk na Tajwanie, Wyspach Brytyjskich i w Hiszpanii. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Emirates Society of Plastic Surgery i American Society of Plastic Surgeons. Prywatnie pasjonat sportów wodnych.

Mgr Marta Dziegińska

Mgr Marta DziegińskaAbsolwentka kosmetologii na wydziale farmaceutycznym Collegium Medicum UMK im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wiedzę zdobywała również na Uniwersytecie Bolońskim we Włoszech. Stale dba o swój rozwój i poszerzanie kompetencji poprzez uczestniczenie w różnych szkoleniach i konferencjach z zakresu pielęgnacji wymagających cer, zagadnień anty-aging czy trychologii. Kosmetologia to jej powołanie i pasja.

Ponadto szkoleniowiec, nauczyciel zawodu z zakresu kosmetologii i chemii kosmetycznej oraz twórczyni autorskich zabiegów na twarz.

ANESTEZJOLODZY:

Stosują najnowsze zdobycze techniki i najnowocześniejsze metody znieczuleń przewodowych i ogólnych. Specjalizują się w prowadzeniu znieczuleń najmłodszych pacjentów. Profesjonalizm i troskliwość to cechy anestezjologa, z którymi spotka się pacjent w naszej klinice.

Lek. med. Tomasz Reysner

Dr Tomasz Reysner

Specjalista anestezjolog, absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu, na co dzień pracujący w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym. im. Wiktora Degi w Poznaniu. Posiada ogromne kompetencje w zakresie opieki anestezjologicznej i okołooperacyjnej. Stosuje najnowsze techniki znieczulania. Skrupulatny w pracy, niezmiernie życzliwy w kontakcie z pacjentami.

Lek. med. Grzegorz Mikołajczak

Dr Grzegorz Mikołajczak

Specjalista anestezjolog, absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu, na co dzień pracujący w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym. im. Wiktora Degi w Poznaniu. Kompetentny i szczególnie skrupulatny w pracy. W kontaktach z pacjentami emanuje spokojem i życzliwością. Posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu znieczuleń u najmłodszych pacjentów.

Lek. med. Halina Kurzawska

Dr Halina Kurzawska

Specjalista anestezjolog, absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu, na co dzień pracująca w oddziale intensywnej terapii oraz na bloku operacyjnym Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu.  Z Kliniką Kolasiński współpracuje od 2007 roku. Niezmiernie kompetentna ze szczególną wiedzą w zakresie prowadzenia trudnych przypadków. W kontaktach z pacjentami bardzo pogodna. Doskonały współpracownik służący pomocą o każdej porze dnia i nocy.

Lek. med. Arkadiusz Biniaś

Lek. med. Arkadiusz Biniaś

Specjalista w Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Od 2005 roku absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał podczas wielu staży i praktyk w poznańskich szpitalach m.in. w Klinice Kardiochirurgii Dziecięcej w Poznaniu. Od 2008 roku pracuje w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Poznaniu na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

W swojej pracy zawodowej szczególnie związany z zagadnieniami i problemami intensywnej terapii.

Aktualnie w uczestnik studiów podyplomowych w zakresie medycyny bólu na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Prywatnie dumny tata trójki synów, miłośnik górskich wędrówek i sportów wodnych, propagator zdrowego stylu życia.

POZOSTAŁY PERSONEL KLINIKI KOLASIŃSKI:

Mariola Reszke

Mariola Reszke

PPracująca od 1987 w Klinice Kolasiński, jest jednym z filarów firmy. Przełożona pielęgniarek. Będąc instrumentariuszką, nie tylko asystuje do większości zabiegów, lecz także odpowiada za pracę bloku operacyjnego. Swoje doświadczenie w zawodzie zdobywała pracując w dużym oddziale chirurgicznym, a następnie na bloku operacyjnym Szpitala im. Franciszka Raszei w Poznaniu. W pracy niezmiernie kreatywna i nowatorska. Sumienna i pracowita sprawia, że współpraca z nią należy do przyjemności.  Dla pacjentów ma zawsze wiele czasu i troski. Jest wzorowym szefem bloku operacyjnego.

Mgr Alicja Grupka

mgr Alicja Grupka

Konsultant medyczny i pracownik Kliniki od 1991 roku. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu (1999-2004). W 2004 ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania jakością w zakładach opieki zdrowotnej w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu, w latach 2007-2011 odbyła studia podyplomowe z zakresu psychoterapii Gestalt w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie zakończone uzyskaniem polskiego i europejskiego certyfikatu psychoterapeuty. W latach 2012-2013 ukończyła Studium Analizy Transakcyjnej I stopnia w Ośrodku Psychoterapii i Treningów Psychologicznych AION w Poznaniu. W swojej pracy łączy wiedzę wyniesioną z zawodu pielęgniarki pogłębioną licznymi studiami i kursami z zakresu psychologii i psychoterapii. Jest osobą odpowiedzialną za pierwszy kontakt z pacjentem. W zakres jej pracy wchodzi przygotowanie pacjentów do zabiegów chirurgicznych, pomoc w rozpoznawaniu własnej motywacji oraz wsparcie w procesach decyzyjnych podejmowanych przez pacjentów. Korzystając z najnowszych zdobyczy techniki, pomaga pacjentkom w doborze implantów piersiowych. W wielu sytuacjach służy także pacjentom pomocą w zakresie psychoterapii. Oddana swej pracy, sumienna, a przy tym pogodna. Tworzy doskonały klimat pozwalający pacjentom czuć się dobrze od pierwszych chwil pobytu w Klinice Kolasiński.

Mgr Agnieszka Nowak

mgr Agnieszka NowakPracownik biura i recepcji. Jest specjalistą ds. pracowniczych. Swoje dotychczasowe doświadczenie wyniesione z pracy w renomowanej kancelarii prawnej doskonale przenosi na grunt Kliniki. Kreatywna i obowiązkowa. Pełna zapału do podejmowania nowych tematów.

Mgr Weronika Santanelli di Pompeo (Kolasińska)

Weronika Kolasińska

Konsultant medyczny do spraw implantów piersiowych, specjalista od zarządzania i marketingu medycznego. W 2014 roku ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w specjalności zarządzanie w opiece zdrowotnej. Odpowiedzialna za wizerunek Kliniki w internecie i mediach oraz systemy informacyjne dedykowane pacjentom. Przeprowadza konsultacje doboru implantów piersiowych u pacjentek przygotowujących się do operacji. Co roku pogłębia wiedzę uczestnicząc w konferencjach międzynarodowych i stażach w placówkach medycznych. Odbyła praktykę w Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia w Warszawie. W pracy wykorzystuje swoje uzdolnienia plastyczne. Poza Kliniką pracuje jako ratownik weterynaryjny.

Mgr Agnieszka Remlein

Mgr Agnieszka RemleinAbsolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, gdzie obecnie kończy swoją rozprawę doktorską. Zajmuje się wykonywaniem oraz koordynowaniem czynności związanych z prawidłowym funkcjonowaniem biura. Wspiera prowadzenie rachunkowości w Klinice. Dba o terminowość spłat należności. Komunikatywna, solidna i samodzielna. Wspiera pracowników działu kadr. Wykorzystuje wyobraźnię i inżynierskie rozumowanie, stosując własną wiedzę do usprawniania pracy Kliniki. Jest niezastąpiona w nowych wyzwaniach. Wierzy, że istnieją znaczące analogie pomiędzy inżynierią i medycyną.

Mgr Emilia Przybyszewska

Emilia PycińskaPracuje w recepcji Kliniki oraz w dziale administracyjnym. Jest odpowiedzialna za codzienną obsługę pacjentów i kontakt z podmiotami zewnętrznymi. Pracownik Kliniki od 2015 roku. Absolwentka poznańskiej Akademii Muzycznej. Uważa, że zarówno muzyka, jak i medycyna estetyczna wiążą się z szeroko pojętym zagadnieniem piękna, dlatego obie dziedziny są jej bliskie.

Mgr Edyta Rassek

Mgr Edyta RassekAbsolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Pedagogika ze specjalnością Edukacja w zakresie promocji zdrowia. W Klinice Kolasiński odpowiedzialna za kompleksową obsługę pacjentów. Wcześniej zawodowo związana z branżą kosmetologiczną. Swoje doświadczenie w obsłudze pacjenta zdobywała pracując w prestiżowych ośrodkach beauty. Przeprowadza konsultacje doboru implantów piersiowych u pacjentek przygotowujących się do operacji. Rzetelna i zawsze uśmiechnięta.

PIELĘGNIARKI:

Sylwia Degórska

Sylwia DegórskaPielęgniarka oddziałowa, niezmiernie kompetentny pracownik. Posiada ogromne doświadczenie i szczególną charyzmę w pracy z pacjentami. Wiele lat pracowała na dużym oddziale chirurgii ogólnej szpitala im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Niezmiernie opiekuńcza, co doceniają liczni pacjenci. Sprawia, że ich pobyt w Klinice i czas powrotu do sił po operacjach jest okresem pełnym poczucia bezpieczeństwa i troski.

Ewa Czerniak

Ewa Czerniak

Pielęgniarka, instrumentariuszka. Wieloletni pracownik Kliniki. Swoje doświadczenie zdobywała pracując na bloku operacyjnym Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego w Poznaniu. Bardzo sumienna. Z dużym zaangażowaniem asystuje do wielu zabiegów chirurgicznych.  Mimo wielu obowiązków zawsze uśmiechnięta. Niepodważalnie wartościowy członek zespołu Kliniki.

Hanna Rodykow

Hanna RodykowPielęgniarka pracująca w Klinice od ponad 20 lat. Posiada ogromne doświadczenie w przygotowywaniu przeszczepów włosów. Pracując na bloku operacyjnym, asystuje do wielu zabiegów. Jest niezmiernie pracowita i odpowiedzialna. W kontaktach z pacjentami bardzo przyjazna. Skrupulatna i kompetentna w pracy, łagodna w relacjach ze współpracownikami. Niezastąpiony członek zespołu bloku operacyjnego.

Izabela Kuraś

Izabela KuraśPielęgniarka anestezjologiczna. Posiada ogromne doświadczenie w opiece nad pacjentami podczas znieczulenia ogólnego. Ściśle współpracuje z lekarzem anestezjologiem i jest niezmiernie ważnym członkiem zespołu anestezjologicznego odpowiedzialnego za pacjenta podczas narkozy. Na stałe pracuje w oddziale Intensywnej Terapii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu pełniąc obowiązki Pielęgniarki Oddziałowej. Niezmiernie odpowiedzialna i skrupulatna w swojej pracy. Cechuję ją profesjonalizm i ogromna życzliwość w kontakcie z pacjentami.

Justyna Foryś

Justyna ForyśPielęgniarka od wielu lat pracująca w Klinice. Swoje doświadczenie zdobywała na oddziale kardiochirurgii dziecięcej Szpitala Klinicznego im. Karola Jounschera UM w Poznaniu. Jej umiejętności są szczególnie przydatne w opiece nad naszymi najmłodszymi pacjentami. Bardzo kompetentna i oddana swojej pracy.

Mgr Zdzisława Napierała

Zdzisława NapierałaPielęgniarka, od wielu lat pracująca w Klinice. Swoje doświadczenie zdobywała na dużym oddziale chirurgii Szpitala im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Profesjonalna w działaniu. Emanuje pogodą ducha. Jej uśmiech tworzy niezmiernie miłą atmosferę, co bardzo wyraźnie doceniają nasi pacjenci.

Joanna Zielińska

Joanna Zielińska

Pielęgniarka od wielu lat pracująca w Klinice. Ma w swoim dorobku pracę w dużym oddziale chirurgicznym Szpitala im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Emanuje młodzieńczą energią i pogodą ducha, co jest ogromną zaletą w jej pracy. Niezmiernie skrupulatna i obowiązkowa. Bardzo miła w kontaktach z pacjentami.

PERSONEL POMOCNICZY:

Mariola Reszke

Mariola Reszke

Wieloletni pracownik Kliniki. Dba o czystość pomieszczeń. Bardzo pomocna w opiece nad pacjentami.

Elżbieta Czubała

Elżbieta CzubałaPracownik Kliniki od 1996 roku. Dba o czystość obiektu. Niezmiernie rzetelna i pracowita. Ma zawsze dużo życzliwości dla pacjentów. Jest bardzo dobrym członkiem personelu Kliniki.

Irena Strzelczyk

Irena Strzelczyk

Od kilku lat pracownik Kliniki. Dba o czystość bloku operacyjnego, pomaga w zabiegach chirurgicznych. Aktywnie uczestniczy w pracach zespołu trichologicznego. Oddana swojej pracy. Stale rozwija swoją wiedzę.

Henryk Szymański

Henryk Szymański Wieloletni pracownik, odpowiadający za stan techniczny Kliniki. Troszczy się o zieleń i czystość otoczenia budynku. W swej pracy rzetelny i odpowiedzialny.