tel. 61 81 87 550
Piękno jest w Tobie

Personel

Zapraszamy do zapoznania się z personelem Kliniki oraz specjalistami, którzy prowadzą u nas praktyki lekarskie:

Dr n. med. Jerzy Kolasiński

Dr n. med. Jerzy Kolasiński

Dr med. Jerzy Kolasiński – absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Jest specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i EstetycznejAmerican Academy of Cosmetic Surgery, oraz International Society of Aesthetic Plastic Surgery. Założyciel, właściciel i dyrektor Kliniki Kolasiński – Hair Clinic Poznań.

W latach 1980-1992 pracował na oddziale chirurgicznym Szpitala im. Franciszka Raszei w Poznaniu.

Dr Kolasiński jest aktywnym członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów (International Society of Hair Restoration Surgery). W latach 2000-2002 był wiceprezydentem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów (European Society of Hair Restoration Surgery). W latach 2000-2004 był Prezesem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów. W latach 2009-2011 był członkiem Zarządu International Society of Hair Restoration Surgery. Od 2017 roku jest członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

W ciągu 34 lat swojej praktyki wykonał tysiące operacji z zakresu chirurgii estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Dr Kolasiński to autor ponad 200 artykułów, rozdziałów książek i prezentacji poświęconych chirurgii odtwórczej włosów i chirurgii estetycznej. Prowadził kursy w American Academy of Cosmetic Surgery, International Society of Hair Restoration Surgery oraz International Society of Aesthetic Plastic Surgery.

Dr Kolasiński jest organizatorem konferencji i szkoleń z dziedziny chirurgii estetycznej i medycyny Anti-Aging zarówno w Polsce jak i za granicą. Był odpowiedzialny za organizację i program największych w świecie warsztatów FUE IMMERSION poświęconych najnowszym technikom przeszczepu włosów zorganizowanych w Polanicy Zdrój w dniach 1-2 października 2017r.

W grudniu 2011 Dr Jerzy Kolasiński został laureatem XII edycji konkursu: „Sukces Roku 2011 w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” organizowanego przez wydawnictwo Termedia otrzymując tytuł Menedżera Roku w Ochronie Zdrowia w kategorii NZOZ.

W roku 2013 został uhonorowany tytułem Fellow of The International Society of Hair Restoration Surgery przyznawanym najlepszym chirurgom wykonującym zabiegi przeszczepu włosów. W 2018 jako pierwszy Polak otrzymał prestiżową nagrodę Platinum Follicle Award przyznawaną za znaczący wkład w rozwój i dokonania w dziedzinie nauki oraz edukacji na rzecz International Society of Hair Restoration Surgery. Nagroda jest zwieńczeniem 34-letniej pracy dr Kolasińskiego w obszarze chirurgii odtwórczej włosów.

Od 46 lat uprawia szybownictwo. Był wielokrotnie reprezentantem Polski i członkiem kadry narodowej. W roku 2000 zdobył tytuł Mistrza Polski, a w kolejnych latach był trzykrotnie wicemistrzem Polski. Dwukrotnie ustanowił rekord Polski. W roku 2012 jako ósmy z Polaków wykonał przelot na trasie trójkąta 1000 km. W latach 1996-2003 był kapitanem szybowcowej reprezentacji Polski. W roku 1999 został uhonorowany przez Aeroklub Polski Medalem im. Czesława Tańskiego. W roku 2012 Międzynarodowa Federacja Lotnicza FAI przyznała mu Dyplom im. Paula Tissandiera w dowód uznania za zaangażowanie w rozwój lotnictwa sportowego.

Dr Jerzy Kolasiński - stowarzyszenia

Mgr Aneta Kowal

mgr Aneta Kowal

Dyrektor Kliniki. Odpowiada za sprawy administracyjne i finansowe Kliniki. W pracy niezmiernie sumienna i skrupulatna. Mimo wielu obowiązków  pełna łagodności i spokoju. Z wykształcenia pielęgniarka, pracowała na dużym oddziale chirurgii ogólnej szpitala im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Ukończyła studia w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu.  Połączenie ogromnego doświadczenia w pracy z pacjentami z wykształceniem socjologicznym i administracyjnym stworzyło Osobę doskonale przygotowaną do kierowania jednostką medyczną takiego wymiaru jak Klinika Kolasiński. Śmiało można powiedzieć, że jest jednym z filarów naszej Kliniki.

Dr n. med. Małgorzata Kolenda

Dr n. med. Małgorzata Kolenda

Absolwentka Akademii Medycznej (obecnie Uniwersytetu Medycznego) w Poznaniu w 1995 roku. Specjalista chirurgii ogólnej I i II stopnia współpracujący z Kliniką Kolasiński od 1994 roku. Swoje doświadczenie w zakresie chirurgii ogólnej zdobywała w oddziale chirurgicznym Szpitala im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej w Szpitalu Uniwersyteckim im. Jurasza w Bydgoszczy.

W swojej praktyce wykonała wiele zabiegów z dziedziny chirurgii estetycznej i rekonstrukcyjnej. Posiada ogromne doświadczenie w zakresie zabiegów przeszczepu włosów, stosując najnowsze techniki, takie jak metoda FUE i BHT. Odbyła liczne szkolenia w Polsce, Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych z zakresu chirurgii odtwórczej włosów, chirurgii piersi i chirurgii estetycznej twarzy.

Autorka i współautorka wielu prac wygłoszonych i opublikowanych w renomowanych czasopismach polskich i zagranicznych poświęconych tematyce chirurgii odtwórczej włosów i chirurgii estetycznej.

Założyciel i obecny Prezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów (PSHRS – Polish Society of Hair Restoration Surgery), członek International Society of Hair Restoration Surgery. W roku 2013 uhonorowana tytułem Fellow of ISHRS przyznawanym najlepszym chirurgom wykonującym zabiegi przeszczepów włosów na świecie.

Poza tym członek zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS) oraz International Federation for Adipose Therapeutics and Science (IFATS).

Dr Małgorzata Kolenda

Prof. hab. med. Marek Napiontek

Prof. hab. med. Marek NapiontekSpecjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Adiunkt w katedrze Ortopedii Dziecięcej Instytutu Ortopedii i Rehabilitacji Akademii Medycznej w Poznaniu. Autor kilkudziesięciu prac naukowych opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, European Pediatric Orthopaedic Society oraz Societe Internationale de Chirurgie Orthopedique et de Traumatologie. Od wielu lat współpracuje z Kliniką Kolasińki specjalizując się w zabiegach ortopedycznych u dzieci z wadami stóp i z porażeniem mózgowym.

Więcej informacji: www.ortop.com.pl

Dr n. med. Anna Modelska – Ziółkiewicz

Dr n. med. Anna Modelska – ZiółkiewiczSpecjalista chorób wewnętrznych. Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu. Szkolenie podyplomowe odbyła na Uniwersytecie Medycznym Tomasza Jeffersona w Filadelfii w Stanach Zjednoczonych. Głównym tematem jej zainteresowań jest otyłość, gospodarka, zaburzenia produkcji i suplementacji DHEA oraz profilaktyka zdrowotna.

Z Kliniką Kolasiński współpracuje od 2002 roku. Aktywnie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach poświęconych tematyce medycyny anti-aging. Pełni funkcję Prezesa Polskiego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging oraz członka zarządu Europejskiego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging. Niezmiernie kompetentna. Szczególnie koncentruje się na zagadnieniach związanych z medycyną przeciwstarzeniową. Jest pionierką medycyny prewencyjnej adresowanej do mężczyzna w okresie andropauzy. Znaczną grupę jej pacjentów stanowią kobiety cierpiące na różnego rodzaju utraty włosów. W tym względzie ściśle współpracuje z działem trichologii naszej Kliniki. Niezmiernie kompetentna i ciepła w kontakcie z pacjentami.

Lek. med. Andrzej Bielecki – specjalista chirurgii plastycznej

Lek. med. Andrzej Bielecki – specjalista chirurgii plastycznejDoktor Andrzej Bielecki ukończył Akademię Medyczną w Poznaniu w roku 1981. Egzamin specjalizacyjny z zakresu Chirurgii Plastycznej zdał w roku 1989. W swojej karierze zawodowej odbył szereg staży w ośrodkach chirurgii plastycznej w Polanicy Zdrój, Warszawie, Wrocławiu, Lyonie, Dusseldorfie i Jenie. W latach 90-tych współpracował z Klinika Kolasiński i wykonał tu kilkaset operacji z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Dr Andrzej Bielecki był nauczycielem i mentorem wielu pokoleń chirurgów. Wśród całej gamy zabiegów przez Niego wykonywanych szczególne miejsce zajmują operacje korekcyjne z zakresu chirurgii twarzowo-szczękowej, wśród których czołowe miejsce zajmują operacje korekcyjne nosa.

Lek. med. Artur Markowski

Lek. med. Artur MarkowskiSpecjalista dermatolog – wenerolog, absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Twórca i właściciel powstałego w 1994 roku Pomorskiego Centrum Medycyny Estetycznej /PCME/ – pierwszego w regionie kujawsko-pomorskim i jednego z pierwszych w Polsce centrów dermatologiczno – kosmetologicznych. Należy do prekursorów zastosowania laserów wysokoenergetycznych w Polsce: CO2, FRAXEL, technika fraxyjna CO2, Q-SWITCH, IPL, VPL, KTP, SMART LIPO, technika ELOS. Jako pierwszy w Polsce zaprezentował nowoczesną technikę rewitalizacji skóry: ROLL-CIT. Jest pomysłodawcą akcji profilaktyczno-leczniczych takich jak OFENSYWA MŁODYCH ( trądzik ), BEZPIECZNE SŁONKO ( profilaktyka czerniaka u dzieci w wieku przedszkolnym), “AKADEMIA ATOPII”.

Głównymi zainteresowaniami zawodowymi Lek. med. Artura Markowskiego są rewitalizacja skóry, terapie z wykorzystaniem laserów, terapia fotodynamiczna stanów przednowotworowych i nowotworów skóry, skojarzone leczenie trądziku, diagnostyka, profilaktyka i terapia chorób alergicznych, terapia blizn pooparzeniowych, pourazowych i potrądzikowych, holistyczna diagnostyka i terapia chorób przewlekłych.

Dr n. med. Paulina Kubasik

Paulina KubasikPaulina Kubasik to absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie specjalizująca się w zabiegach dermatologii inwazyjnej.

W trakcie studiów uczestniczyła także w półrocznym stypendium na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie. Na co dzień pracuje na Oddziale Chorób Skóry w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu, gdzie podnosi kwalifikacje w zakresie Dermatologii i Wenerologii. Swoją działalność naukową prowadzi pod kierunkiem prof. Dr hab. n. med. Zygmunta Adamskiego, kierownika Katedry i Kliniki Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, natomiast umiejętności w zakresie medycyny estetycznej doskonali pod okiem eksperta w tej dziedzinie Dr Artura Markowskiego, z którym współpracuje od 2012 roku. Pasjonatka swojego zawodu. Czynnie uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach dermatologii estetycznej.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Dr n. med. Wojciech Zieliński

Wojciech ZielińskiSpecjalista chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej. Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu, którą ukończył w roku 1980. Posiada ogromne doświadczenie w chirurgii naczyniowej i ogólnej. Od 28 lat wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej, w tym szczególne miejsce zajmują przeszczepy włosów. Można śmiało powiedzieć, że jest jednym z pionierów tej dziedziny w Polsce.  To autor wielu prac naukowych i wystąpień na zjazdach medycznych w Polsce i za granicą. Lekarz z powołania, kontynuator tradycji rodzinnych w tym zawodzie. Niezmiernie oddany swym pacjentom.

Mgr Katarzyna Wróblewska-Kończalik

Katarzyna Wróblewska-Kończalik

Trycholog, który cały czas podnosi swoje kompetencje w trakcie szkoleń i konferencji. Dotychczas ukończyła szkolenie I-go stopnia ISAT uzyskując tytuł asystenta trychologa, a następnie szkolenie I-go stopnia Kompendium Trychologii Medycznej otrzymując tytuł analityka-diagnosty trychologii medycznej. Wiedzę i umiejętności praktyczne zdobyła współpracując z panią Kingą Esterą Jach-Skrzypczak.

We wrześniu 2016 roku uczestniczyła w I Międzynarodowej Konferencji ISAT w Warszawie. W październiku 2017 roku była uczestnikiem międzynarodowego kongresu ISHRS 25Th World Congress w Pradze, gdzie zaprezentowała temat „A New Perspective for Assistants”. Na IV Ogólnopolskim Kongresie Kosmetologii Estetycznej w Warszawie w październiku 2017 roku przedstawiała uczestnikom prelekcję pt.: „Wyzwania w trychologii- rola trychologa w zespole interdyscyplinarnym leczenia łysienia”.

W marcu 2018 roku brała udział w 1ST World Congress of Trichoscopy and Symposium All About Hair&Nalils w Warszawie.

Obecnie jest odpowiedzialna za stronę merytoryczną szkoleń z zakresu trychologii organizowanych przez Klinikę.

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na wydziale biologii oraz Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na Wydziale Nauk o Zdrowiu, na kierunku pielęgniarstwo.

Dodatkowo, pielęgniarka anestezjologiczna ze specjalizacją i stały członek zespołu anestezjologicznego. Razem z lekarzem jest odpowiedzialna za przygotowanie pacjenta do znieczulenia ogólnego, asystę podczas prowadzenia znieczulenia ogólnego i opiekę nad pacjentem do czasu pełnego wybudzenia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w oddziale intensywnej terapii oraz na bloku operacyjnym SPSK 1 PUM w Policach oraz Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu.

Niezmiernie odpowiedzialna i skrupulatna w swojej pracy. Cechuje ją szczególna łagodność w kontaktach z pacjentami, którym poświęca bardzo dużo uwagi.

Lek. med. Iwona Lemańska

Lek. med. Iwona LemańskaAbsolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Jest specjalistą z ginekologii i położnictwa od 1993r. Swoje doświadczenie zawodowe w zakresie położnictwa i ginekologii zdobywała na Oddziale Ginekologicznym SP ZOZ MSW w Poznaniu im. Prof. L. Bierkowskiego oraz w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym UM w Poznaniu na ul. Polnej. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Uczestniczyła w licznych szkoleniach naukowych z zakresu ginekologii operacyjnej i plastycznej, ultrasonografii ginekologicznej, endokrynologii, menopauzy, kolposkopii. Uzyskała Świadectwo Umiejętności i Certyfikat Sekcji Ultrasonografii PTG do wykonywania badań ultrasonograficznych w zakresie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie zabiegów ginekologii operacyjnej.

Mgr Dominika Kolasińska-Szkutnik

Dominika Kolasińska-SzkutnikMagister psychologii, certyfikowany psychoterapeuta Gestalt (PTPG, ECP). Studia z psychologii klinicznej ukończyła na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a 4-letnie studia z zakresu psychoterapii w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Absolwentka również kilkuset godzin szkoleń z zakresu teorii i praktyki psychoterapii w nurcie Analizy Transakcyjnej. Staże zawodowe odbywała w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, oraz w szpitalu psychiatrycznym im. Paula Giraud w Villejuif we Francji na oddziale chorób trudnych (malades diffficilees). Jest także absolwentką studiów podyplomowych „Trener biznesu”, a swoją wiedzę wykorzystuje podczas prowadzenia szkoleń oraz zajęć dydaktycznych z zakresu psychologii na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa oraz Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu. Od dwóch lat współpracuje także z Ośrodkiem Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień Stowarzyszenia MONAR w Rożnowicach 34.

Od lat prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną, w ramach której pracuje z osobami dorosłymi i nastolatkami. W swojej pracy koncentruje się na budowaniu kontaktu z Klientem i towarzyszeniu mu rozwiązywaniu trudności, które przeszkadzają w osiągnięciu satysfakcji w życiu. Współpracuje z osobami, które zgłaszają się z rozmaitymi problemami, wychodząc z założenia, że najbardziej lecząca jest relacja psychoterapeutyczna pomiędzy Klientem a profesjonalistą. Pracuje w podejściu humanistycznym, pełnym szacunku dla człowieka, uznając, ze każdy jest zdolny do autonomii i szczęśliwego życia.

W Klinice Kolasiński prowadzi konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię. Zajmuje się zagadnieniami związanymi z psychologicznymi aspektami chirurgii estetycznej i rekonstrukcyjnej. Bliski jest jej również obszar wiedzy związany z psychodermatologią.

Lek. med. Elżbieta Michalska

Lek. med. Elżbieta MichalskaAbsolwentka Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu z roku 1979. W latach 1980-1997 starszy asystent Instytutu Radiologii AM w Poznaniu. Specjalizację II stopnia w zakresie rentgenodiagnostyki uzyskała w 1989 r. Od 1998 r. objęła stanowisko kierownika Zakładu Radiologii w Poznańskim Ośrodku Specjalistycznym Usług Medycznych. W latach 1991-1992 odbyła szkolenia w zakresie radiologii i mammografii w szpitalu kantonalnym w Szwajcarii. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach oraz zjazdach w zakresie rentgenodiagnostyki. Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego – wieloletni członek zarządu i skarbnik. W dziedzinie radiologii od wielu lat specjalizuje się w badaniach mammograficznych i ultrasonograficznych oraz badaniach piersi implantowanych.

Lek. med. Jacek Lipiński

Lek. med. Jacek LipińskiSpecjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. W 2000 r ukończył Akademię Medyczną w Poznaniu. Egzamin specjalizacyjny zdał w 2008 r. Wykonuje zabiegi artroskopii kolana, w tym rekonstrukcji więzadeł, endoprotezoplastyki stawów biodrowych i kolanowych, zabiegi w zakresie ręki(zespół cieśni kanału nadgarstka, palec trzaskający, usunięcie ganglionu) oraz zabiegi zespalania złamań w obrębie kończyn górnych i dolnych. Zajmuje się również badaniem Usg stawów biodrowych u noworodków i niemowląt. Szkolił się m.in. w Clinique Chirurgicale Victor Hugo w Paryżu oraz w Reinier de Graaf Gasthusl w Delft pod Amsterdamem. Uczestnik licznych kursów i sympozjów w kraju i za granicą.

Dr n. med. Szymon Kołacz

Dr n. med. Szymon KołaczAbsolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej współpracujący z Kliniką Kolasiński i Dubai London Clinic and Hospital w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Poprzednio związany ze szpitalem Mediclinic w Abu Zabi oraz Kliniką Chirurgii Plastycznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, gdzie również ukończył staż specjalizacyjny w 2015 roku.

Swoje dodatkowe doświadczenie zawodowe z zakresu chirurgii estetycznej zdobywał m.in. Instytucie Chirurgii Plastycznej Dr Javiera De Benito w Barcelonie oraz Akademikliniken w Sztokholmie. W 2018 roku obronił pracę doktorską z zakresu obrazowania ukrwienia płatów tkankowych w chirurgii rekonstrukcyjnej. Autor i współautor licznych prac naukowych z zakresu chirurgii plastycznej. Uczestnik ogólnokrajowych konferencji oraz zagranicznych praktyk na Tajwanie, Wyspach Brytyjskich i w Hiszpanii. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Emirates Society of Plastic Surgery i American Society of Plastic Surgeons. Prywatnie pasjonat sportów wodnych.

ANESTEZJOLODZY:

Stosują najnowsze zdobycze techniki i najnowocześniejsze metody znieczuleń przewodowych i ogólnych. Specjalizują się w prowadzeniu znieczuleń najmłodszych pacjentów. Profesjonalizm i troskliwość to cechy anestezjologa, z którymi spotka się pacjent w naszej klinice.

Lek. med. Tomasz Reysner

Dr Tomasz Reysner

Specjalista anestezjolog, absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu, na co dzień pracujący w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym. im. Wiktora Degi w Poznaniu. Posiada ogromne kompetencje w zakresie opieki anestezjologicznej i okołooperacyjnej. Stosuje najnowsze techniki znieczulania. Skrupulatny w pracy, niezmiernie życzliwy w kontakcie z pacjentami.

Lek. med. Grzegorz Mikołajczak

Dr Grzegorz Mikołajczak

Specjalista anestezjolog, absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu, na co dzień pracujący w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym. im. Wiktora Degi w Poznaniu. Kompetentny i szczególnie skrupulatny w pracy. W kontaktach z pacjentami emanuje spokojem i życzliwością. Posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu znieczuleń u najmłodszych pacjentów.

Lek. med. Halina Kurzawska

Dr Halina Kurzawska

Specjalista anestezjolog, absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu, na co dzień pracująca w oddziale intensywnej terapii oraz na bloku operacyjnym Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu.  Niezmiernie kompetentna ze szczególną wiedzą w zakresie prowadzenia trudnych przypadków. W kontaktach z pacjentami bardzo pogodna. Doskonały współpracownik służący pomocą o każdej porze dnia i nocy.

POZOSTAŁY PERSONEL KLINIKI KOLASIŃSKI:

Mariola Reszke

Mariola Reszke

Pracująca od 1987 w Klinice jest jednym z filarów firmy. Przełożona pielęgniarek. Będąc instrumentariuszką nie tylko asystuje do większości zabiegów, lecz także odpowiada za pracę bloku operacyjnego. Swoje doświadczenie w zawodzie zdobywała pracując w dużym oddziale chirurgicznym, a następnie na bloku operacyjnym Szpitala im. Franciszka Raszei w Poznaniu. W pracy niezmiernie kreatywna i nowatorska. Sumienna i pracowita sprawia, że współpraca z nią należy do przyjemności.  Dla pacjentów ma zawsze wiele czasu i troski. Jest wzorowym szefem bloku operacyjnego.

Mgr Alicja Grupka

mgr Alicja Grupka

Konsultant medyczny i pracownik Kliniki od 1991 roku. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu (1999-2004). W 2004 ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania jakością w zakładach opieki zdrowotnej w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu, w latach 2007-2011 odbyła studia podyplomowe z zakresu psychoterapii Gestalt w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie zakończone uzyskaniem polskiego i europejskiego certyfikatu psychoterapeuty. W latach 2012-2013 ukończyła Studium Analizy Transakcyjnej I stopnia w Ośrodku Psychoterapii i Treningów Psychologicznych AION w Poznaniu. Łączy w swojej pracy wiedzę wyniesioną z zawodu pielęgniarki pogłębioną licznymi studiami i kursami z zakresu psychologii i psychoterapii. Jest osobą odpowiedzialną za pierwszy kontakt z pacjentem. W zakres jej pracy wchodzi przygotowanie pacjentów do zabiegów chirurgicznych, pomoc w rozpoznawaniu własnej motywacji oraz wsparcie w procesach decyzyjnych podejmowanych przez pacjentów. Korzystając z najnowszych zdobyczy techniki pomaga pacjentkom w doborze implantów piersiowych. W wielu sytuacjach służy także pacjentom pomocą w zakresie psychoterapii. Oddana swej pracy, sumienna, a przy tym pogodna. Tworzy doskonały klimat pozwalający pacjentom czuć się dobrze od pierwszych chwil pobytu w Klinice Kolasiński.

Mgr Agnieszka Nowak

mgr Agnieszka NowakPracownik biura i recepcji. Jest specjalistą ds. pracowniczych. Swoje dotychczasowe doświadczenie wyniesione z pracy w renomowanej kancelarii prawnej doskonale przenosi na grunt Kliniki. Kreatywna i obowiązkowa. Pełna zapału do podejmowania nowych tematów.

Mgr Weronika Kolasińska

Weronika Kolasińska

Konsultant medyczny, specjalista do spraw zarządzania i marketingu. W 2014 roku ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w specjalności zarządzanie w opiece zdrowotnej. Odpowiedzialna za wizerunek kliniki w internecie i mediach oraz systemy informacyjne dedykowane pacjentom. Przeprowadza konsultacje doboru implantów piersiowych u pacjentek przygotowujących się do operacji. Co roku pogłębia wiedzę uczestnicząc w konferencjach międzynarodowych i stażach w placówkach medycznych. Odbyła praktykę w Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia w Warszawie. W pracy wykorzystuje swoje uzdolnienia plastyczne.

Mgr Agnieszka Remlein

Mgr Agnieszka RemleinAbsolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Zajmuje się wykonywaniem oraz koordynowaniem czynności związanych z prawidłowym funkcjonowaniem biura. Wspiera prowadzenie rachunkowości w Klinice. Dba o terminowość spłat należności. Komunikatywna, solidna i samodzielna. Wspiera pracowników działu kadr. Wykorzystuje wyobraźnię i inżynierskie rozumowanie, stosując własną wiedzę do usprawniania pracy Kliniki. Wierzy, że istnieją znaczące analogie pomiędzy inżynierią i medycyną.

Mgr Emilia Przybyszewska

Emilia PycińskaPracuje w recepcji Kliniki oraz w dziale administracyjnym. Jest odpowiedzialna za codzienną obsługę pacjentów i kontakt z podmiotami zewnętrznymi. Pracownik Kliniki od 2015 roku. Absolwentka poznańskiej Akademii Muzycznej. Uważa, że zarówno muzyka, jak i medycyna estetyczna wiążą się z szeroko pojętym zagadnieniem piękna, dlatego obie dziedziny są jej bliskie.

Mgr Edyta Rassek

Mgr Edyta RassekAbsolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Pedagogika ze specjalnością Edukacja w zakresie promocji zdrowia. W Klinice Kolasiński odpowiedzialna za kompleksową obsługę pacjentów. Wcześniej zawodowo związana z branżą kosmetologiczną. Swoje doświadczenie w obsłudze pacjenta zdobywała pracując w prestiżowych ośrodkach branży beauty. Rzetelna i zawsze uśmiechnięta.

PIELĘGNIARKI:

Sylwia Degórska

Sylwia DegórskaPielęgniarka oddziałowa, niezmiernie kompetentny pracownik od bardzo wielu lat pracująca w Klinice. Posiada ogromne doświadczenie i szczególną charyzmę w pracy z pacjentami. Wiele lat pracowała na dużym oddziale chirurgii ogólnej szpitala im. Franciszkla Raszei w Poznaniu. Niezmiernie opiekuńcza, co doceniają liczni pacjenci. Sprawia, że ich pobyt w Klinice i czas powrotu do sił po operacjach jest okresem pełnym poczucia bezpieczeństwa i troski.

Ewa Czerniak

Ewa Czerniak

Pielęgniarka, instrumentariuszka.  Wieloletni pracownik Kliniki. Swoje doświadczenie zdobywała pracując na bloku operacyjnym Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego w Poznaniu. Bardzo sumienna. Z dużym zaangażowaniem asystuje do wielu zabiegów chirurgicznych.  Mimo wielu obowiązków zawsze uśmiechnięta. Niepodważalnie wartościowy członek zespołu Kliniki.

Hanna Rodykow

Hanna RodykowPielęgniarka pracująca w Klinice od ponad 20 lat. Posiada ogromne doświadczenie w przygotowywaniu przeszczepów włosów. Pracując na bloku operacyjnym asystuje do wielu zabiegów. Jest niezmiernie pracowita i odpowiedzialna. W kontaktach z pacjentami bardzo przyjazna. Skrupulatna i kompetentna w pracy, łagodna w relacjach ze współpracownikami.  Niezastąpiony członek zespołu bloku operacyjnego.

Izabela Kuraś

Izabela KuraśPielęgniarka anestezjologiczna. Posiada ogromne doświadczenie w opiece nad pacjentami podczas znieczulenia ogólnego. Ściśle współpracuje z lekarzem anestezjologiem i jest niezmiernie ważnym członkiem zespołu anestezjologicznego odpowiedzialnego za pacjenta podczas narkozy. Na stałe pracuje w oddziale Intensywnej Terapii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu pełniąc obowiązki Pielęgniarki Oddziałowej. Niezmiernie odpowiedzialna i skrupulatna w swojej pracy. Cechuję ją profesjonalizm i ogromna życzliwość w kontakcie z pacjentami.

Justyna Foryś

Justyna ForyśPielęgniarka od wielu lat pracująca w Klinice. Swoje doświadczenie zdobywała na oddziale kardiochirurgii dziecięcej Szpitala Klinicznego im. Karola Jounschera UM w Poznaniu. Jej umiejętności są szczególnie przydatne w opiece nad naszymi najmłodszymi pacjentami. Bardzo kompetentna i oddana swojej pracy.

Mgr Zdzisława Napierała

Zdzisława NapierałaPielęgniarka, od wielu lat pracująca w Klinice. Swoje doświadczenie zdobywała na dużym oddziale chirurgii Szpitala im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Profesjonalna w działaniu. Emanuje pogodą ducha. Jej uśmiech tworzy niezmiernie miłą atmosferę, co bardzo wyraźnie doceniają nasi pacjenci.

Joanna Zielińska

Joanna Zielińska

Pielęgniarka od wielu lat pracująca w Klinice. Ma w swoim dorobku pracę w dużym oddziale chirurgicznym Szpitala im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Emanuje młodzieńczą energią i pogodą ducha, co jest ogromną zaletą w jej pracy. Niezmiernie skrupulatna i obowiązkowa. Bardzo miła w kontaktach z pacjentami.

PERSONEL POMOCNICZY:

Mariola Reszke

Mariola Reszke

Wieloletni pracownik Kliniki. Dba o czystość pomieszczeń. Bardzo pomocna w opiece nad pacjentami.

Elżbieta Czubała

Elżbieta CzubałaPracownik Kliniki od 18 lat. Dba o czystość obiektu. Niezmiernie rzetelna i pracowita. Ma zawsze dużo życzliwości dla pacjentów. Jest bardzo dobrym członkiem personelu Kliniki.

Irena Strzelczyk

Irena Strzelczyk

Od kilku lat pracownik Kliniki. Dba o czystość bloku operacyjnego, pomaga w zabiegach chirurgicznych. Aktywnie uczestniczy w pracach zespołu trichologicznego. Oddana swojej pracy. Stale rozwija swoją wiedzę.

Henryk Szymański

Henryk Szymański Wieloletni pracownik, odpowiadający za stan techniczny Kliniki. Troszczy się o zieleń i czystość otoczenia budynku. W swej pracy rzetelny i odpowiedzialny.