tel. 61 81 87 550
Piękno jest w Tobie

Symposium Chirurgii Plastycznej w Izraelu

Eilat – izraelski kurort położony nad morzem Czerwonym był miejscem spotkania chirurgów plastyków z Izraela, Stanów Zjednoczonych i innych krajów uczestniczących w Symposium Plastic Surgery at the Red Sea, który odbył się w dniach 13 – 17 marca 2007. Największą grupę zagraniczną stanowili chirurdzy z Polski, którzy przyjechali tu z inicjatywy Arika Dotana – założyciela firmy PAD Technologies działającej od wielu lat w Polsce i zaopatrującej polskich chirurgów plastyków w sprzęt i różnego rodzaju implanty.

Wśród prelegentów znalazły się takie sławy jak: dr Daniel C.Baker (USA), Catherine Bergeret-Galley (Francja), Thomas M. Biggs (USA), Javier de Benito (Hiszpania) i Per Heden (Szwecja).

Podczas symposium dwa referaty wygłosił także dr Jerzy Kolasiński. Podzielił się z uczestnikami swoimi doświadczeniami w leczeniu różnych rodzajów łysienia oraz w stosowaniu implantów piersiowych. Prace spotkały się ze sporym zainteresowaniem uczestników symposium.

Miłym akcentem spotkania był konkurs tańca podczas uroczystej gali w dniu 14 marca. Sporym sukcesem było zajęcie w nim drugiego miejsca przez parę polską – dr Kolasiński wraz z małżonką Elżbietą. W tym roku organizatorzy symposium zadbali o to by jego uczestnicy wywieźli z Izraela nie tylko nową wiedzę chirurgiczną ale także wiele sympatycznych wspomnień.

Symposium Chirurgii Plastycznej w Izraelu

Symposium Chirurgii Plastycznej w Izraelu

Symposium Chirurgii Plastycznej w Izraelu