tel. 61 81 87 550
Piękno jest w Tobie

Sukces Roku 2011 w Ochronie Zdrowia dla doktora Jerzego Kolasińskiego

Jerzy KolasińskiTriumfem Doktora Jerzego Kolasińskiego zakończyła się XII edycja konkursu: „Sukces Roku 2011 w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” organizowanego przez wydawnictwo Termedia.

Kapituła konkursu złożona z wybitnych osobistości polskiej medycyny przyznała tytuł Menedżera Roku w Ochronie Zdrowia – NZOZ doktorowi Jerzemu Kolasińskiemu w uznaniu jego 27 letniej pracy na polu niepublicznej ochrony zdrowia i stworzenia modelowej firmy medycznej jaką jest Klinika Kolasiński. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w dniu 14 grudnia 2011 w Galerii Porczyńskich Muzeum Kolekcji im.Jana Pawła II w Warszawie. Uświetnili ją swoją obecnością Marszałek Sejmu RP Ewa Kopacz i Minister Zdrowia Bartosz Arłukowicz, który osobiście wręczał nagrody tegorocznym liderom medycyny.

Jerzy Kolasiński - Manager Roku

Uroczysta Gala Liderów Ochrony Zdrowia 2011 w Galerii Porczyńskich w Warszawie (pierwszy z lewej dr med. Jerzy Kolasiński, w środku Marszałek Sejmu Ewa Kopacz i Minister Zdrowia Bartosz Arłukowicz)

W uznaniu osiągnięć doktora Jerzego Kolasińskiego i Jego wytrwałej pracy w stworzeniu i kierowaniu własnej kliniki, Wojewoda Wielkopolski Piotr Florek przysłał na ręce Laureata list gratulacyjny.