tel. 61 81 87 550
Piękno jest w Tobie

Nasze stałe rubryki

Od wielu już lat współpracujemy z czasopismami polskimi i zagranicznymi publikując na ich łamach artykuły i wywiady poświęcone chirurgii estetycznej. Na stałe natomiast związaliśmy się z dwoma z nich. Doktor Małgorzata Kolenda ma swoją rubrykę w dwumiesięczniku Kosmetyki i Biznes. Od 2003 roku ukazało się już siedem numerów tego periodyku, a w nich artykuły autorstwa pani doktor poświęcone m/i zastosowaniu pilingów i innych metod w leczeniu zmarszczek twarzy, wykorzystywaniu farmakologii estetycznej, leczeniu zmian naczyniowych skóry i wypadania włosów. Sporo miejsca poświęca pani doktor w swych artykułach na ocenę oddziaływania słońca na skórę i ryzyka rozwoju nowotworów skóry.

W ostatnim numerze, który właśnie się ukazał, doktor Kolenda pisze o sposobach pielęgnacji paznokci i leczeniu paznokci wrastających stóp.

Drugim pismem ściśle współpracującym z Hair Clinic Poznań jest Elite Mode Club, ekskluzywny kwartalnik, poświęcony tematyce mody, świata biznesu i estetyce ciała. Znajdziemy w nim artykuły doktora Jerzego Kolasińskiego poświęcone korekcjom piersi oraz leczeniu wczesnych i późnych objawów starzenia się twarzy.

Wnikliwy czytelnik znajdzie w nich także nutkę refleksji nad tematyką chirurgii estetycznej – zjawiska, które zmienia oblicze nie tylko współczesnej medycyny, ale także naszego społeczeństwa.