tel. 61 81 87 550
Piękno jest w Tobie

Międzynarodowe Sympozjum Chirurgii Estetycznej

W dniach 17 do19 maja 2007 w Polanicy Zdrój odbyło się Międzynarodowe Sympozjum Chirurgii Estetycznej. Podczas dwudniowego spotkania do tego pięknego kurortu w Kotlinie Kłodzkiej zjechało wielu wybitnych chirurgów i dermatologów z 17 krajów świata. Obrady odbywały się z Teatrze Zdrojowym.

Zespół naszej kliniki przedstawił sześć prac z dziedziny chirurgii plastycznej i medycyny anti-aging.

Doktor Jerzy Kolasiński podzielił się naszymi doświadczeniami w stosowaniu protez piersiowych okrągłych i anatomicznych.

Doktor Małgorzata Kolenda przedstawiła trzy prace Jedna z nich była podsumowaniem wieloletniego doświadczenia kliniki w zakresie chirurgii odtwórczej włosów. W drugiej dr Kolenda zaprezentowała wyniki badań pilotażowych dotyczących zastosowania koncentratu płytowego w procesie gojenia ran, trzecia praca dotyczyła taktyki chirurgicznego leczenia ginekomastii stosowanej w naszej klinice.

Doktor Anna Modelska-Ziółkiewicz, która wygłosiła dwa referaty poświęcone medycynie przeciwstarzeniowej.

Wygłoszone referaty spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników obrad.

Takie spotkania jak to pozwalają zapoznać się z doświadczeniem innych specjalistów i podzielić własnymi spostrzeżeniami, ale przede wszystkim są miejscem, w którym można spotkać wielu ciekawych ludzi i przyjaciół.

Międzynarodowe Sympozjum Chirurgii Estetycznej

Międzynarodowe Sympozjum Chirurgii Estetycznej

Międzynarodowe Sympozjum Chirurgii Estetycznej