tel. 61 81 87 550
Piękno jest w Tobie

7 Międzynarodowy Kongres Medycyny Anti-Aging w Walencji, Hiszpania

W dniach od 2 do 5 października 2008 w hiszpańskiej Walencji odbył się Siódmy Międzynarodowy Kongres Medycyny Anti Aging. Wśród licznych wykładowców z całego świata znaleźli się także lekarze z Polski: prof. dr hab.med. Maciej Kurpisz, z Instytutu Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk, oraz dr med. Anna Modelska- Ziółkiewicz z Kliniki Kolasiński, Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Anti Aging oraz Zastępca Sekretarza Generalnego Europejskiego Towarzystwa Medycyny Anti Aging. Wśród wykładowców znalazł się także zaprzyjaźniony z naszą kliniką dr Ramon Vila Rovira z Barcelony. Obrady poświęcone były problemom genetyki, komórek macierzystych, starzeniu się mózgu, stresowi oksydacyjnemu, aktywności fizycznej z uwzględnieniem aktywności seksualnej. Spore zainteresowanie słuchaczy wzbudziły sesje omawiające towarzyszące procesom starzenia zmiany w układzie immunologicznym i hormonalnym , oraz rolę przeciwutleniaczy w zapobieganiu przedwczesnej starości. Dużą uwagę poświęcono także medycynie estetycznej. Panująca w Walencji piękna pogoda stała się zachętą do opuszczenia na chwilę sal obrad i zwiedzania imponującego miasta jakim jest bez wątpienia leżąca nad morzem Śródziemnym Walencja.

Prof. Michael Perring z Londynu, Dr Anna Modelska- Ziółkiewicz, Prof. Jurgen Schiefelbein z Berlina.

Prof. Michael Perring z Londynu, Dr Anna Modelska- Ziółkiewicz, Prof. Jurgen Schiefelbein z Berlina.

Dr Ramon Vila Rovira z Barcelony wraz z żoną  , Prof. Maciej Kurpisz, Prof. Juan Carlos Mendez Mendel z Wenezueli oraz Prof. Jurgen Schiefelbein z Gran Canaria.

Dr Ramon Vila Rovira z Barcelony wraz z żoną , Prof. Maciej Kurpisz, Prof. Juan Carlos Mendez Mendel z Wenezueli oraz Prof. Jurgen Schiefelbein z Gran Canaria.