tel. 61 81 87 550
Piękno jest w Tobie

25 lecie Kliniki Kolasiński – 28 listopada 2009r

Nie tak często przychodzi nam świętować coś tak ważnego jak 25-lecie działalności kliniki. Tego rodzaju rocznicę zwie się potocznie srebrnymi godami. Choć termin ten odnosi się bardziej do wspólnego życie dwojga ludzi jednak śmiało można go przyrównać do wspólnej drogi jaką przeszły osoby tworzące dziś Klinikę Kolasiński.

Spojrzenie w tył skłania do refleksji, a spojrzenie na czas teraźniejszy i przyszły napawa radością i optymizmem. W takim też duchu świętowali pracownicy i współpracownicy kliniki swoją rocznicę.

Hair Phantasia

Uroczysty bankiet odbył się w Blow up Hall w Starym Browarze w Poznaniu w dniu 28 listopada 2009. W obecności 250 zaproszonych gości gospodarz imprezy – dr Jerzy Kolasiński podziękował swojej mamie – dr Marii Kolasińskiej, która jako pierwsza zainspirowała go ideą wykonywania przeszczepów włosów, uhonorował swoją żonę – Elżbietę Kolasińską, która od 25 lat wspiera go nie tylko jako współmałżonka ale także jako wypróbowany wspólnik. Były też podziękowania dla pierwszego pacjenta, którego obecność podczas uroczystości wprawiła uczestników w wielkie zaskoczenie. Wyróżniono też pierwszego kolegę po fachu – dr Wojciecha Zielińskiego i pierwszego nauczyciela chirurgii estetycznej – dr Andrzeja Bieleckiego. Najbardziej doświadczeni współpracownicy kliniki zostali wyróżnieni okolicznościowymi statuetkami autorstwa Marioli Wawrzusiak. Pozostali pracownicy i współpracownicy uhonorowani zostali okolicznościowymi medalami 25-lecia kliniki.

Z dużym wzruszeniem zostało przyjęte wystąpienie dr Małgorzaty Kolendy. Wplatając w nie słowa wieszcza Adama dziękowała w imieniu wszystkich pracowników za wieloletnią twórczą współpracę i osobiste zaangażowanie dr Jerzego Kolasińskiego w rozwój każdego, kto związał swój los z kliniką.

Celebrowanie tak pięknej rocznicy nie ograniczyło się tylko do przemówień. Było też dużo wspólnej zabawy przy dobrej muzyce. Wszak powodzenie tych minionych 25 lat jest zasługą każdego z pracowników i współpracowników Kliniki Kolasiński. Patrząc na tak zgrany i oddany zespół można z optymizmem spoglądać w przyszłość i mieć nadzieję na kolejne równie udane jubileusze.

Dr Jerzy Kolasiński wraz z współpracownikami kliniki

Dr Jerzy Kolasiński wraz z współpracownikami kliniki
Kliknij tutaj aby zobaczyć galerię zdjęć z uroczystości