tel. 61 81 87 550
Piękno jest w Tobie

Imiona kobiet korygujących piersi

Imiona kobiet korygujących piersi

Kliknij na powyższe zdjęcie aby zobaczyć większe zdjęcie.

Nomen atque omen – Imię wróży ci przyszłość.

W 2014 roku powiększenie piersi z użyciem implantów konturowych (anatomicznych) cieszyło się największym powodzeniem u kobiet noszących imiona: Anna, Katarzyna, Magdalena. Jak wytłumaczyć, że wśród pacjentek, które poddały się temu zabiegowi w kończącym się właśnie roku, była tylko jedna Hanna, Maria, Monika czy Paulina?

Jak przedstawiają się statystyki w przypadku powiększenia piersi z użyciem implantów okrągłych? Najczęściej przyjmowaliśmy Anny, Joanny i Katarzyny. Chociaż te ostatnie w życiu spotyka wiele porażek, nigdy nie wątpią w siebie i zawsze są z siebie bardzo zadowolone. Te kobiety potrzebują do życia sukcesów. Najrzadziej – Aleksandry, Patrycje i Weroniki.

Próbując znaleźć zależność, cofnęliśmy się również do roku 2013. Wtedy prym w kategorii implantów konturowych (anatomicznych) wiodły Agnieszki, Moniki i Anny. Może po prostu wszystkie imienniczki pięknej włoskiej aktorki Bellucci skorygowały piersi w 2013? Spośród wówczas zoperowanych pacjentek była tylko jedna Barbara, Ewa czy Małgorzata.

W przypadku powiększenia piersi z użyciem implantów okrągłych w 2013 najczęściej przyjmowaliśmy (a jakże!) Anny i Joanny.

Podsumowując piersi okrągłe – prym wiodą Anny (prawie 10% pacjentek!). Drugie miejsce zajmują Joanny (prawie 8%), które, według imiennika, mają swój plan na życie i realizują go bez ustępstw. Podium zamykają Magdaleny i Agnieszki (po 6%).

Podsumowując piersi konturowe – wygrywają Agnieszki (6%), które według imiennika lubią zmiany i szybko podejmują decyzje. Następnie Anny i Katarzyny (po 5% pacjentek). W zestawieniu pojawia się niespodziewanie imię Karolina (4,5% pacjentek) – kobiety o tym imieniu robią wszystko, aby nie ujawnić swej woli. Ale ona istnieje i w odpowiednim czasie potrafią ją okazać. Dlatego wykazują wiele ostrożności i rezerwy przy wyborze.

Sumaryczne wyniki w zakresie chirurgii estetycznej piersi nie są w żaden sposób zaskakujące – Anny stanowią 7% pacjentek Kliniki. Co ciekawe, kobiety o tym imieniu rzadko ulegają wpływom otoczenia i lubią same decydować o tym, co dla nich najlepsze. Agnieszki i Katarzyny po 6%, natomiast na trzeciej pozycji plasują się Magdaleny i Joanny (po 5%).

Agnieszka Remlein
źródło znaczeń imion: www.imiennik.pl