tel. 61 81 87 550
Piękno jest w Tobie

Warsztaty w Warszawie

W dniu 7 listopada 2009 roku w Warszawie w  Hotelu Hilton odbyły się warsztaty zorganizowane przez firmę Allergan. Wykładowcą był specjalista w dermatologii estetycznej dr Gregor Wahl z Berlina. Celem warsztatów było całościowe spojrzenie na problem starzejącej się skóry i wykorzystanie preparatów: Botox, Juvederm Ultra oraz Juvederm Voluma w celu relaksacji skóry, wypełnienia występujących ubytków i powstających zmarszczek, fałdów i bruzd oraz wolumetria twarzy.

Dr Wahl przedstawił nowoczesne metody stosowania wszystkich w/w preparatów na trzech modelowych pacjentkach. W szkoleniu brało udział 25 lekarzy z kraju; m. in. uczestnikiem spotkania była doktor Małgorzata Kolenda. Zdobyte przez nią  doświadczenie pozwoli  zastosować w naszej klinice najnowocześniejsze metody miksowania preparatów toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego jednocześnie podczas jednego zabiegu.

Spotkanie zakończyło się późnym popołudniem, a wieczorem cała grupa lekarzy została zaproszona na spektakl teatralny pt.: „Botox” w teatrze Kamienica w Warszawie. „Wielominutowa kuracja śmiechem” jak określił to reżyser i twórca Jakub Przebindowski, dała widzom powód do sporej dawki przemyśleń.

Fot.b