tel. 61 81 87 550
Piękno jest w Tobie

I znów piszą o nas

Ostatnie wakacje obfitują w artykuły prasowe poświęcone Hair Clinic Poznań i tematyce, którą zajmujemy się na codzień w klinice.

Newsweek Polska w jednym z lipcowych numerów w artykule pt.: „Wpaść na Wawel do stomatologa” porusza sprawę przyjazdu obywateli sąsiednich państw do polskich specjalistów, głównie stomatologów i chirurgów plastyków. Autor artykułu nie omieszkał opisać w tym miejscu „eksportowych usług” świadczonych przez naszą klinikę. Podkreślił, że fachowość polskich lekarzy jest równie dobra jak niemieckich czy szwedzkich, a ceny…zdecydowanie niższe.

Natomiast w sierpniu miesięcznik Menedżer Medycyny zamieścił artykuł pt.: „Włos za pięć złotych”. Autor przedstawia w nim dokonania dr Jerzego Kolasińskiego w dziedzinie chirurgicznego leczenia łysienia. Z uznaniem pisze o 20 letnim doświadczeniu naszej kliniki w chirurgii estetycznej.

Od niedawna znany jest na świecie program anty-aging, dzięki któremu na podstawie wielu testów sprawnościowych umysłowych i fizycznych oraz badań krwi można ocenić jaki jest wiek biologiczny pacjenta i w jakim stopniu różni się on od wieku metrykalnego. Tymi zagadnieniami zajmuje się w klinice dr Anna Modelska – Ziółkiewicz. Zaproszona na badania Pani redaktor Vity opisała swoją przygodę we wrześniowym numerze tego miesięcznika w artykule pt.: „Wiem, ile naprawdę mam lat”.

Natomiast we wrześniowym numerze miesięcznika Beaty Forum ukazał się artykuł dr Małgorzaty Kolendy poświęcony abrazji skóry twarzy, w którym autorka wymieniła i opisała wszelkie możliwe sposoby pilingów.